Kontakt

Zarząd

Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny
Stanisław Kalarus 

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Finansowy
Aleksander Umiński 

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Handlowy
Jacek Sadowski

Sekretariat

tel: +48 32 783 53 60
e-mail: remak@remak.com.pl

Biuro Zarządu

Kierownik Biura Zarządu i Administracji 
Aleksandra Kozieł 

e-mail: aleksandra.koziel@remak.com.pl

Biuro ds. Giełdy Papierów Wartościowych

Kierownik Biura ds. Giełdy Papierów Wartościowych
Andrzej Bajor

e-mail: andrzej.bajor@remak.com.pl

Dyrektorzy

Zastępca Dyrektora Finansowego
Gabriela Cebula

e-mail: gabriela.cebula@remak.com.pl

Zastępca Dyrektora Handlowego
Jacek Fydrych

e-mail: jacek.fydrych@remak.com.pl

Dyrektor ds. Kontraktów Maszynowych i Generalnego Wykonawstwa
Jacek Kipiński

e-mail: jacek.kipinski@remak.com.pl

Dyrektor ds. Realizacji
Artur Majerowicz

e-mail: artur.majerowicz@remak.com.pl

Dyrektor ds. Ofert
Janusz Mykietyn

e-mail: janusz.mykietyn@remak.com.pl

Dyrektor Wydziału Konstrukcyjnego
Marcin Ostrowski

e-mail: marcin.ostrowski@remak.com.pl

Dyrektor Wydziału Maszyn Wirnikowych
Sławomir Patoń

e-mail: slawomir.paton@remak.com.pl

Dyrektor Wydziału Realizacji Kontraktów Zagranicznych
Jarosław Słaby

e-mail: jaroslaw.slaby@remak.com.pl

Dyrektor Wydziału Kotłowego
Damian Szyszka

e-mail: damian.szyszka@remak.com.pl

Dyrektor Produkcji
Marek Śliwka

e-mail: marek.sliwka@remak.com.pl

Kierownicy

Kierownik Działu Zakupów
Jacek Bilski

e-mail: jacek.bilski@remak.com.pl

Kierownik Laboratorium Badawczego
Leszek Borowik

e-mail: leszek.borowik@remak.com.pl

Kierownik Działu Technologii Generalnego Wykonawstwa
Andrzej Bydzicki

e-mail: andrzej.bydzicki@remak.com.pl

Kierownik Działu Kadr i Płac
Anna Hajok

e-mail: anna.hajok@remak.com.pl

Kierownik Działu Generalnego Wykonawstwa
Marek Kafka

e-mail: marek.kafka@remak.com.pl

Kierownik Działu Controllingu i Sprzedaży
Dorota Kowal

e-mail: dorota.kowal@remak.com.pl

Kierownik Biura Technologiczno-Konstrukcyjnego
Jarosław Kwaśny

e-mail: jaroslaw.kwasny@remak.com.pl

Kierownik Działu Kontroli Jakości
Wojciech Lewiński

e-mail: wojciech.lewinski@remak.com.pl

Kierownik Działu BHP, OŚ i ZSZ
Magdalena Marecik

e-mail: magdalena.marecik@remak.com.pl

Kierownik Działu Spawalniczego
Paweł Snopek

e-mail: pawel.snopek@remak.com.pl

Kierownik Działu Umów
Paweł Sporys

e-mail: pawel.sporys@remak.com.pl

Biuro Dortmund

Dyrektor Rynku Niemieckiego
Sebastian Banaś

e-mail: sebastian.banas@remak.com.pl

Biuro Opole

Kierownik Zaplecza Technicznego Opole
Adam Stasieńko 

e-mail: adam.stasienko@remak.com.pl

Oddział Płock

Dyrektor Oddziału Płock
Tomasz Bandych

e-mail: tomasz.bandych@remak.com.pl

Zastepca Dyrektora Oddziału Płock
Łukasz Jastrząbek 

e-mail: lukasz.jastrzabek@remak.com.pl

Oddział Kędzierzyn-Koźle

Dyrektor Oddziału Kędzierzyn
Waldemar Jahn

e-mail: waldemar.jahn@remak.com.pl

Zastępca Dyrektora Oddziału Kędzierzyn
Rafał Golonka

e-mail: rafal.golonka@remak.com.pl

Zaplecze Techniczne Łaziska Górne

Kierownik Zaplecza Technicznego w Łaziskach Górnych
Wojciech Gruszka

e-mail: wojciech.gruszka@remak.com.pl

Badania niszczące i nieniszczące Badania niszczące i nieniszczące

Możemy pochwalić się bardzo bogatym zapleczem technicznym i sprzętowym, a także wysoko wykwalifikowaną kadrą w zakresie spawalnictwa i kontroli jakości.

Modernizacja i montaż elektrofiltrów Modernizacja i montaż elektrofiltrów

Modernizacje i montaże elektrofiltrów są jedną z głównych dziedzin działalności naszej Spółki.

Naprawy i wymiany walczaków Naprawy i wymiany walczaków

Jadną ze specjalności naszej Spółki jest prowadzenie diagnostyki i naprawy walczaków kotłowych

Modernizacje i montaże kotłów Modernizacje i montaże kotłów

Montaże, modernizacje i remonty kotłów parowych i wodnych wszystkich typów są główną dziedziną działalności naszego przedsiębiorstwa.