Kontakt

Zarząd

Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny
Stanisław Kalarus 

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Finansowy
Aleksander Umiński 

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Handlowych
Bogusław Mrzygłód 

Biuro Zarządu

Kierownik Biura Zarządu i Administracji 
Aleksandra Kozieł 

nr tel.: +48 667 930 783
e-mail: aleksandra.koziel@remak.com.pl

Biuro ds. Giełdy Papierów Wartościowych

Kierownik Biura ds. Giełdy Papierów Wartościowych
Andrzej Bajor

nr tel.: +48 609 230 080
e-mail: andrzej.bajor@remak.com.pl

Dyrektorzy

Zastępca Dyrektora Finansowego
Gabriela Cebula

nr tel.: +48 666 879 791
e-mail: gabriela.cebula@remak.com.pl

Zastępca Dyrektora Handlowego
Jacek Fydrych

nr tel.: +48 785 239 768
e-mail: jacek.fydrych@remak.com.pl

Dyrektor ds. Kontraktów Maszynowych i Generalnego Wykonawstwa
Jacek Kipiński

nr tel.: +48 785 239 779
e-mail: jacek.kipinski@remak.com.pl

Dyrektor ds. Realizacji
Artur Majerowicz

nr tel.: +48 609 676 803
e-mail: artur.majerowicz@remak.com.pl

Dyrektor ds. Ofert
Janusz Mykietyn

nr tel.: +48 605 951 739
e-mail: janusz.mykietyn@remak.com.pl

Dyrektor Wydziału Konstrukcyjnego
Marcin Ostrowski

nr tel.: +48 697 910 399
e-mail: marcin.ostrowski@remak.com.pl

Dyrektor Wydziału Maszyn Wirnikowych
Sławomir Patoń

nr tel.: +48 785 236 625
e-mail: slawomir.paton@remak.com.pl

Dyrektor ds. Realizacji Kontraktów
Jacek Sadowski

nr tel.: +48 661 232 272
e-mail: jacek.sadowski@remak.com.pl

Dyrektor Wydziału Realizacji Kontraktów Zagranicznych
Jarosław Słaby

nr tel.: +48 695 236 569
e-mail: jaroslaw.slaby@remak.com.pl

Dyrektor Wydziału Kotłowego
Damian Szyszka

nr tel.: +48 695 155 013
e-mail: damian.szyszka@remak.com.pl

Dyrektor Produkcji
Marek Śliwka

nr tel.: +48 607 910 771
e-mail: marek.sliwka@remak.com.pl

Kierownicy

Kierownik Działu Zakupów
Jacek Bilski

nr tel.: +48 667 932 986
e-mail: jacek.bilski@remak.com.pl

Kierownik Laboratorium Badawczego
Leszek Borowik

nr tel.: +48 691 520 554
e-mail: leszek.borowik@remak.com.pl

Kierownik Działu Technologii Generalnego Wykonawstwa
Andrzej Bydzicki

nr tel.: +48 667 938 723
e-mail: andrzej.bydzicki@remak.com.pl

Kierownik Działu Kadr i Płac
Anna Hajok

nr tel.: +48 693 194 292
e-mail: anna.hajok@remak.com.pl

Kierownik Działu Generalnego Wykonawstwa
Marek Kafka

nr tel.: +48 785 700 242
e-mail: marek.kafka@remak.com.pl

Kierownik Działu Controllingu i Sprzedaży
Dorota Kowal

nr tel.: +48 693 194 353
e-mail: dorota.kowal@remak.com.pl

Kierownik Biura Technologiczno-Konstrukcyjnego
Jarosław Kwaśny

nr tel.: +48 698 643 200
e-mail: jaroslaw.kwasny@remak.com.pl

Kierownik Działu Kontroli Jakości
Wojciech Lewiński

nr tel.: +48 785 240 383
e-mail: wojciech.lewinski@remak.com.pl

Kierownik Działu BHP, OŚ i ZSZ
Magdalena Marecik

nr tel.: +48 785 701 608
e-mail: magdalena.marecik@remak.com.pl

Kierownik Działu Spawalniczego
Paweł Snopek

nr tel.: +48 782 750 449
e-mail: pawel.snopek@remak.com.pl

Kierownik Działu Umów
Paweł Sporys

nr tel.: +48 609 233 609
e-mail: pawel.sporys@remak.com.pl

Biuro Dortmund

Dyrektor Rynku Niemieckiego
Sebastian Banaś

nr tel.: +48 785 239 735
E-mail: sebastian.banas@remak.com.pl

Biuro Opole

Kierownik Zaplecza Technicznego Opole
Adam Stasieńko 

nr tel.: +48 600 485 824
E-mail: adam.stasienko@remak.com.pl

Oddział Płock

Dyrektor Wydziału Płock
Tomasz Bandych

nr tel.: +48 785 291 661
e-mail: tomasz.bandych@remak.com.pl

Zastepca Dyrektora Wydziału Płock
Łukasz Jastrząbek 

nr tel.: +48 667 934 474
e-mail: lukasz.jastrzabek@remak.com.pl

Oddział Kędzierzyn-Koźle

Kierownik Oddziału Kędzierzyn
Stanisław Niedbała

nr tel.: +48 602 106 884
e-mail: stanislaw.niedbala@remak.com.pl

Zaplecze Techniczne Łaziska Górne

Kierownik Zaplecza Technicznego w Łaziskach Górnych
Wojciech Gruszka

nr tel.: +48 609 676 788
e-mail: wojciech.gruszka@remak.com.pl

Badania niszczące i nieniszczące Badania niszczące i nieniszczące

Możemy pochwalić się bardzo bogatym zapleczem technicznym i sprzętowym, a także wysoko wykwalifikowaną kadrą w zakresie spawalnictwa i kontroli jakości.

Modernizacja i montaż elektrofiltrów Modernizacja i montaż elektrofiltrów

Modernizacje i montaże elektrofiltrów są jedną z głównych dziedzin działalności naszej Spółki.

Naprawy i wymiany walczaków Naprawy i wymiany walczaków

Jadną ze specjalności naszej Spółki jest prowadzenie diagnostyki i naprawy walczaków kotłowych

Modernizacje i montaże kotłów Modernizacje i montaże kotłów

Montaże, modernizacje i remonty kotłów parowych i wodnych wszystkich typów są główną dziedziną działalności naszego przedsiębiorstwa.