Kontakt

Zarząd

Prezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający
Aleksander Umiński 
 

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Handlowy
Jacek Sadowski
 

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Realizacji
Marcin Garlej

 

Sekretariat

tel: +48 32 783 53 60
e-mail: remak@remak.com.pl

Biuro Zarządu

Kierownik Biura Zarządu i Administracji 
Aleksandra Kozieł 

e-mail: aleksandra.koziel@remak.com.pl

Biuro ds. Giełdy Papierów Wartościowych

Kierownik Działu Roszczeń i Windykacji, Pełnomocnik Zarządu ds. Giełdy Papierów Wartościowych
Dominika Paździor

e-mail: dominika.pazdzior@remak.com.pl

Dyrektorzy

Zastępca Dyrektora Finansowego
Gabriela Cebula

e-mail: gabriela.cebula@remak.com.pl
 

Dyrektor ds. Realizacji Kontraktów
Artur Majerowicz

e-mail: artur.majerowicz@remak.com.pl
 

Dyrektor Produkcji
Marek Śliwka

e-mail: marek.sliwka@remak.com.pl
 

Dyrektor ds. Kontraktów Maszynowych
Jacek Kipiński

e-mail: jacek.kipinski@remak.com.pl
 

Dyrektor Wydziału Realizacji Kontraktów Zagranicznych
Jarosław Słaby

e-mail: jaroslaw.slaby@remak.com.pl
 

Dyrektor Grupy Rozruchowej
Wiktor Kędys

e-mail: wiktor.kedys@remak.com.pl
 

Dyrektor Wydziału Konstrukcyjnego
Paweł Pluta

e-mail: pawel.pluta@remak.com.pl
 

Dyrektor Wydziału Kotłowego
Damian Szyszka

e-mail: damian.szyszka@remak.com.pl
 

Dyrektor Wydziału Maszyn Wirnikowych
Sławomir Patoń

e-mail: slawomir.paton@remak.com.pl
 

Dyrektor Wydziału Gazownictwa
Katarzyna Knapczyk-Saletra

e-mail: katarzyna.knapczyk-saletra@remak.com.pl
 

Dyrektor Wydziału Kogeneracji 
Jerzy But

e-mail: jerzy.but@remak.com.pl

 

Dyrektor Wydziału Generalnego Wykonawstwa
Tomasz Kopiec

e-mail: Tomasz.Kopiec@remak.com.pl
 

Zastępca Dyrektora Wydziału Generalnego Wykonawstwa
Marek Kafka

e-mail: marek.kafka@remak.com.pl
 

Dyrektor ds. Jakości 
Sławomir Chomiuk

e-mail: slawomir.chomiuk@remak.com.pl
 

Dyrektor ds. Ofert
Janusz Mykietyn

e-mail: janusz.mykietyn@remak.com.pl
 

Dyrektor Działu Umów i Zakupów 
Tomasz Pańczyk 

e-mail: tomasz.panczyk@remak.com.pl
 

Dyrektor ds. Sprzedaży
Paweł Karpisz

e-mail: pawel.karpisz@remak.com.pl
 

Dyrektor ds. Personalnych
Anna Hajok

e-mail: anna.hajok@remak.com.pl
 

Kierownicy

Kierownik Działu BHP, OŚ i ZSZ
Magdalena Marecik

e-mail: magdalena.marecik@remak.com.pl
 

Kierownik Działu Zakupów
Jacek Bilski

e-mail: jacek.bilski@remak.com.pl
 

Kierownik Działu Roszczeń i Windykacji 
Dominika Paździor

e-mail: dominika.pazdzior@remak.com.pl

 

Kierownik Działu Umów
Ewelina Sommer

e-mail: ewelina.sommer@remak.com.pl
 

Kierownik Działu Controllingu
Dorota Kowal

e-mail: dorota.kowal@remak.com.pl
 

Kierownik Wydziału Technologiczno-Konstrukcyjnego
Jarosław Kwaśny

e-mail: jaroslaw.kwasny@remak.com.pl

 

Kierownik Ds. Obróbki Cieplnej
Rafał Czarnasiewicz

e-mail: rafal.czarnasiewicz@remak.com.pl
 

Kierownik Działu Technologii
Paweł Snopek

e-mail: pawel.snopek@remak.com.pl
 

Kierownik Działu Nadzoru
Daniel Pieczątkiewicz

e-mail: daniel.pieczatkiewicz@remak.com.pl
 

Kierownik Laboratorium Badawczego
Leszek Borowik

e-mail: leszek.borowik@remak.com.pl
 

Biuro w Dortmundzie

Dyrektor Biura Dortmund
Tomasz Lampert

e-mail: tomasz.lampert@remak.com.pl

Oddział Płock

Dyrektor Oddziału Płock
Łukasz Jastrząbek 

e-mail: lukasz.jastrzabek@remak.com.pl
 

Zastepca Dyrektora Oddziału Płock
Piotr Fortas

e-mail: piotr.fortas@remak.com.pl
 

Dyrektor Sprzedaży Oddziału Płock
Krzysztof Rutecki  

e-mail: krzysztof.rutnicki@remak.com.pl

Oddział Kędzierzyn-Koźle

Dyrektor Oddziału Kędzierzyn
Rafał Golonka

e-mail: rafal.golonka@remak.com.pl

Zaplecze Techniczne Łaziska Górne

Kierownik Zaplecza Technicznego w Łaziskach Górnych
Wojciech Gruszka

e-mail: wojciech.gruszka@remak.com.pl

Laboratorium Badań Niszczących i Nieniszczących Laboratorium Badań Niszczących i Nieniszczących

Możemy pochwalić się bardzo bogatym zapleczem technicznym i sprzętowym, a także wysoko wykwalifikowaną kadrą w zakresie spawalnictwa i kontroli jakości.

Wydział Kotłowy  Wydział Kotłowy 

Montaże, modernizacje i remonty kotłów parowych i wodnych wszystkich typów są główną dziedziną działalności naszego przedsiębiorstwa.

Wydział Rurociągów Wydział Rurociągów

Wydział Rurociągów specjalizuje się w kompleksowych usługach związanych z montażem, remontami, serwisem oraz modernizacją rurociągów i armatury.

Wydział Konstrukcyjny Wydział Konstrukcyjny

Wydział Konstrukcyjny kompleksowo realizuje nietypowe zadania inwestycyjne, wymagające opracowania projektów lub wdrożenia innowacyjnych rozwiązań, jako główny wykonawca lub w formule konsorcjów.

Wydział Maszyn Wirnikowych Wydział Maszyn Wirnikowych

Wydział Maszyn Wirnikowych świadczy swoje usługi zarówno na terenie całego kraju, jak i za granicą.

Wydział Generalnego Wykonawstwa Wydział Generalnego Wykonawstwa

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. jest w stanie wybudować i wyremontować wszystkie obiekty bloku energetycznego począwszy od turbiny, kotła, elektrofiltru, instalacji odazotowania, odsiarczania, a na kominie kończąc.

Wydział Obróbki Cieplnej Wydział Obróbki Cieplnej

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. oferuje swoje zasoby, wiedzę i doświadczenie klientom z sektora przemysłu energetycznego, petrochemicznego, budowlanego i nie tylko.

Wydział Eksportu Wydział Eksportu

Firma REMAK-ENERGOMONTAZ S.A. posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Dzięki profesjonalnej kadrze pracowników spółka może się podjąć realizacji praktycznie każdego zadania dla przemysłu.

Wydział Rozruchów Instalacji i Obsługi Gwarancyjnej Wydział Rozruchów Instalacji i Obsługi Gwarancyjnej

Wydział Rozruchów Instalacji i Obsługi Gwarancyjnej realizuje szeroko pojęte prace związane z uruchomieniami i optymalizacją instalacji przemysłowych.

Wydział Hydraulicznych Systemów Podnoszenia Pionowego i Transportu Wydział Hydraulicznych Systemów Podnoszenia Pionowego i Transportu

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. jako jedyna firma w Polsce w pełni opanowała technologię siłowników hydraulicznych do montażu części ciśnieniowej kotłów na parametry nadkrytyczne.