Kontakt

Zarząd

Prezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający
Aleksander Umiński 
 

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Handlowy
Sławomir Sieradzki
 

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Techniczny 
Sławomir Chomiuk
 

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Wydziału Generalnego Wykonawstwa
Tomasz Kopiec
 

Sekretariat

tel: +48 32 783 53 60
e-mail: remak@remak.com.pl
 

Kierownik Biura Zarządu
Edyta Koziara

e-mail: edyta.koziara@remak.com.pl
 

Inspektor Ochrony Danych
Dominika Smoliniec

e-mail: dominika.smoliniec@remak.com.pl
 

Biuro ds. Giełdy Papierów Wartościowych

Dyrektor Działu Roszczeń i Windykacji, Pełnomocnik Zarządu ds. Giełdy Papierów Wartościowych
Dominika Paździor

e-mail: dominika.pazdzior@remak.com.pl

Dyrektorzy

Dyrektor Finansowy
Arkadiusz Zawielak

e-mail: arkadiusz.zawielak@remak.com.pl
 

Dyrektor ds. Realizacji Kontraktów
Krzysztof Lasa

e-mail: krzysztof.lasa@remak.com.pl
 

Dyrektor Biura Zarządzania Kontraktami
Dawid Jakubiak

e-mail: dawid.jakubiak@remak.com.pl
 

Dyrektor ds. Eksportu
Paweł Urban 

e-mail: pawel.urban@remak.com.pl
 

Dyrektor Produkcji
Marek Śliwka

e-mail: marek.sliwka@remak.com.pl
 

Dyrektor ds. Kontraktów Maszynowych
Jacek Kipiński

e-mail: jacek.kipinski@remak.com.pl
 

Dyrektor Wydziału Konstrukcyjnego
Paweł Pluta

e-mail: pawel.pluta@remak.com.pl
 

Dyrektor Wydziału Kotłowego
Rafał Kosma

e-mail: rafal.kosma@remak.com.pl

 

Dyrektor Wydziału Maszyn Wirnikowych
Sławomir Patoń

e-mail: slawomir.paton@remak.com.pl
 

Dyrektor Wydziału Generalnego Wykonawstwa
Tomasz Kopiec

e-mail: Tomasz.Kopiec@remak.com.pl
 

Dyrektor Wydziału Gazownictwa  
Jacek Piotrowicz

e-mail: jacek.piotrowicz@remak.com.pl
 

Dyrektor Jakości i Spawalnictwa
Rafał Czarnasiewicz

e-mail: rafal.czarnasiewicz@remak.com.pl
 

Dyrektor Biura Technologiczno-Konstrukcyjnego
Jarosław Kwaśny

e-mail: jaroslaw.kwasny@remak.com.pl
 

Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży
Marek Kafka

e-mail: marek.kafka@remak.com.pl
 

Z-ca Dyrektora Ds. Marketingu i Sprzedaży 
Janusz Mykietyn

e-mail: janusz.mykietyn@remak.com.pl
 

Dyrektor ds. Sprzedaży
Artur Majerowicz

e-mail: artur.majerowicz@remak.com.pl
 

Dyrektor ds. Personalnych
Anna Hajok-Zmora

e-mail: anna.hajok-zmora@remak.com.pl

 

Dyrektor Działu BHP i OŚ 
Mateusz Rygioł

e-mail: mateusz.rygiol@remak.com.pl

Kierownicy

Kierownik Działu Zakupów
Jacek Bilski

e-mail: jacek.bilski@remak.com.pl

 

Kierownik Działu Umów
Ewelina Sommer

e-mail: ewelina.sommer@remak.com.pl
 

Kierownik Działu Controllingu
Dorota Kowal

e-mail: dorota.kowal@remak.com.pl

 

Kierownik Działu Technologii
Patryk Świtoń

e-mail: patryk.switon@remak.com.pl
 

Kierownik Działu Nadzoru
Paweł Pęcherz

e-mail: paweł.pecherz@remak.com.pl
 

Kierownik Laboratorium Badawczego
Leszek Borowik

e-mail: leszek.borowik@remak.com.pl
 

Biuro w Dortmundzie

Dyrektor Biura Dortmund
Tomasz Lampert

e-mail: tomasz.lampert@remak.com.pl
 

Oddział Płock

Z-ca Dyrektora ds. Operacyjno-Handlowych 
Maria Kwidzyńska

e-mail: maria.kwidzynska@remak.com.pl
 

Oddział Kędzierzyn-Koźle

Dyrektor Oddziału Kędzierzyn
Rafał Golonka

e-mail: rafal.golonka@remak.com.pl

 

Oddział Gdańsk

Dyrektor Oddziału Gdańsk
Tomasz Żebrowski

e-mail: tomasz.zebrowski@remak.com.pl
 

Z-ca Dyrektora Oddziału Gdańsk
Jakub Kamrowski

e-mail: jakub.kamrowski@remak.com.pl
 

Zaplecze Techniczne Łaziska Górne

Dyrektor Zaplecza Technicznego
Wojciech Gruszka

e-mail: wojciech.gruszka@remak.com.pl
 

Wydział Gazownictwa Wydział Gazownictwa

Firma REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. rozszerza swoją działalność w sektorze gazownictwa na rynku polskim. Spółka posiada wykwalifikowaną kadrę montażowo – spawalniczą z wieloletnim doświadczeniem.

Wydział Kogeneracji  Wydział Kogeneracji 

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się wymaganiom w zakresie wytwarzania energii oraz rosnącym potrzebom rynku, spółka REMAK-ENERGOMONTAŻ uruchomiła Wydział Kogeneracji. 

Wydział Kotłowy  Wydział Kotłowy 

Montaże, modernizacje i remonty kotłów parowych i wodnych wszystkich typów są główną dziedziną działalności naszego przedsiębiorstwa.

Wydział Rurociągów Wydział Rurociągów

Wydział Rurociągów specjalizuje się w kompleksowych usługach związanych z montażem, remontami, serwisem oraz modernizacją rurociągów i armatury.

Wydział Konstrukcyjny Wydział Konstrukcyjny

Wydział Konstrukcyjny kompleksowo realizuje nietypowe zadania inwestycyjne, wymagające opracowania projektów lub wdrożenia innowacyjnych rozwiązań, jako główny wykonawca lub w formule konsorcjów.

Wydział Maszyn Wirnikowych Wydział Maszyn Wirnikowych

Wydział Maszyn Wirnikowych świadczy swoje usługi zarówno na terenie całego kraju, jak i za granicą.

Wydział Generalnego Wykonawstwa Wydział Generalnego Wykonawstwa

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. jest w stanie wybudować i wyremontować wszystkie obiekty bloku energetycznego począwszy od turbiny, kotła, elektrofiltru, instalacji odazotowania, odsiarczania, a na kominie kończąc.

Wydział Obróbki Cieplnej Wydział Obróbki Cieplnej

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. oferuje swoje zasoby, wiedzę i doświadczenie klientom z sektora przemysłu energetycznego, petrochemicznego, budowlanego i nie tylko.

Wydział Eksportu Wydział Eksportu

Firma REMAK-ENERGOMONTAZ S.A. posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Dzięki profesjonalnej kadrze pracowników spółka może się podjąć realizacji praktycznie każdego zadania dla przemysłu.

Wydział Rozruchów Instalacji i Obsługi Gwarancyjnej Wydział Rozruchów Instalacji i Obsługi Gwarancyjnej

Wydział Rozruchów Instalacji i Obsługi Gwarancyjnej realizuje szeroko pojęte prace związane z uruchomieniami i optymalizacją instalacji przemysłowych.

Wydział Hydraulicznych Systemów Podnoszenia Pionowego i Transportu Wydział Hydraulicznych Systemów Podnoszenia Pionowego i Transportu

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. jako jedyna firma w Polsce w pełni opanowała technologię siłowników hydraulicznych do montażu części ciśnieniowej kotłów na parametry nadkrytyczne.

Laboratorium Badań Niszczących i Nieniszczących Laboratorium Badań Niszczących i Nieniszczących

Możemy pochwalić się bardzo bogatym zapleczem technicznym i sprzętowym, a także wysoko wykwalifikowaną kadrą w zakresie spawalnictwa i kontroli jakości.