Aktualności

Okładka newsa REMAK-ENERGOMONTAŻ na 25 edycji GAZTERM 2022

2022-05-16 08:00:00

W dniach 15 18 maja 2022 r. odbywa się jubileuszowa 25 edycja Konferencja GAZTERM 2022 w Międzyzdrojach. Przedstawiciele firmy REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. biorą udział w tej jednej z największych w Polsce konferencji energetycznych.

Okładka newsa REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. na Polsko-Fińskim Forum Przemysłu Jądrowego

2022-04-22 08:00:00

W dniach 20-21 kwietnia 2022 r. odbyło się Polsko-Fińskie Forum Przemysłu Jądrowego (Polish-Finnish Nuclear Summit) w Warszawie. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele firmy REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. 

Okładka newsa REMAK-ENERGOMONTAŻ z nowym oddziałem w Gdańsku

2022-04-01 09:00:00

Z radością informujemy o rozpoczęciu działalności oddziału REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. w Gdańsku. 

Okładka newsa REMAK-ENERGOMONTAŻ z nowym Prezesem Zarządu

2021-03-02 11:30:00

Zarząd REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. informuje, że w poniedziałek 1 marca 2021 r. Rada Nadzorcza Spółki podjęła uchwałę o powołaniu z dniem 1 marca 2021 r. Pana Aleksandra Umińskiego do pełnienia funkcji Prezesa Zarządu.

Okładka newsa Zmiany w Zarządzie REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A.

2021-01-29 10:15:00

Zarząd REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. informuje, że w czwartek 28 stycznia 2021 r. dotychczasowy Prezes Zarządu Stanisław Kalarus, złożył rezygnację z funkcji i członkostwa w składzie Zarządu Spółki, ze skutkiem na dzień 31 stycznia br. 

Okładka newsa REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. życzy radosnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2021

2020-12-21 08:30:00

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. życzy Państwu Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2021.

Wydział Gazownictwa Wydział Gazownictwa

Firma REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. rozszerza swoją działalność w sektorze gazownictwa na rynku polskim. Spółka posiada wykwalifikowaną kadrę montażowo – spawalniczą z wieloletnim doświadczeniem.

Wydział Kogeneracji  Wydział Kogeneracji 

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się wymaganiom w zakresie wytwarzania energii oraz rosnącym potrzebom rynku, spółka REMAK-ENERGOMONTAŻ uruchomiła Wydział Kogeneracji. 

Wydział Kotłowy  Wydział Kotłowy 

Montaże, modernizacje i remonty kotłów parowych i wodnych wszystkich typów są główną dziedziną działalności naszego przedsiębiorstwa.

Wydział Rurociągów Wydział Rurociągów

Wydział Rurociągów specjalizuje się w kompleksowych usługach związanych z montażem, remontami, serwisem oraz modernizacją rurociągów i armatury.

Wydział Konstrukcyjny Wydział Konstrukcyjny

Wydział Konstrukcyjny kompleksowo realizuje nietypowe zadania inwestycyjne, wymagające opracowania projektów lub wdrożenia innowacyjnych rozwiązań, jako główny wykonawca lub w formule konsorcjów.

Wydział Maszyn Wirnikowych Wydział Maszyn Wirnikowych

Wydział Maszyn Wirnikowych świadczy swoje usługi zarówno na terenie całego kraju, jak i za granicą.

Wydział Generalnego Wykonawstwa Wydział Generalnego Wykonawstwa

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. jest w stanie wybudować i wyremontować wszystkie obiekty bloku energetycznego począwszy od turbiny, kotła, elektrofiltru, instalacji odazotowania, odsiarczania, a na kominie kończąc.

Wydział Obróbki Cieplnej Wydział Obróbki Cieplnej

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. oferuje swoje zasoby, wiedzę i doświadczenie klientom z sektora przemysłu energetycznego, petrochemicznego, budowlanego i nie tylko.

Wydział Eksportu Wydział Eksportu

Firma REMAK-ENERGOMONTAZ S.A. posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Dzięki profesjonalnej kadrze pracowników spółka może się podjąć realizacji praktycznie każdego zadania dla przemysłu.

Wydział Rozruchów Instalacji i Obsługi Gwarancyjnej Wydział Rozruchów Instalacji i Obsługi Gwarancyjnej

Wydział Rozruchów Instalacji i Obsługi Gwarancyjnej realizuje szeroko pojęte prace związane z uruchomieniami i optymalizacją instalacji przemysłowych.

Wydział Hydraulicznych Systemów Podnoszenia Pionowego i Transportu Wydział Hydraulicznych Systemów Podnoszenia Pionowego i Transportu

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. jako jedyna firma w Polsce w pełni opanowała technologię siłowników hydraulicznych do montażu części ciśnieniowej kotłów na parametry nadkrytyczne.

Laboratorium Badań Niszczących i Nieniszczących Laboratorium Badań Niszczących i Nieniszczących

Możemy pochwalić się bardzo bogatym zapleczem technicznym i sprzętowym, a także wysoko wykwalifikowaną kadrą w zakresie spawalnictwa i kontroli jakości.