Aktualności

Okładka newsa REMAK-ENERGOMONTAŻ na X Konferencji „Nowe Kierunki Kogeneracji”

2023-02-10 13:00:17

W dniach 1-2 lutego 2023 r. przedstawiciele REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. mieli okazję reprezentować spółkę na X Konferencji „Nowe Kierunki Kogeneracji” Spotkanie zostało zorganizowane przez Wydawnictwo „Nowa Energia”.

Okładka newsa Szlachetna Paczka REMAK-ENERGOMONTAŻ

2022-12-14 11:00:22

Jak co roku nasza firma REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. zaangażowała się w ogólnopolską akcję charytatywną Szlachetna Paczka. Pracownicy wraz z Zarządem spółki przygotowali paczki dla rodziny pani Małgorzaty. 

Okładka newsa REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. na APR1400 SUPPLIERS SYMPOSIUM 2022

2022-11-10 11:20:32

Przedstawiciele REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. uczestniczą w wydarzeniu "APR1400 SUPPLIERS SYMPOSIUM 2022" organizowanym przez KHNP, Izbę Gospodarczą Energetyki i Ochrony Środowiska oraz Partnerów w Warszawie w dniu 10 listopada 2022 r.

Okładka newsa REMAK – ENERGOMONTAŻ S.A. na HYDROFORUM 2022 w XXX-te urodziny Towarzystwa Elektrowni Wodnych

2022-10-26 12:15:48

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. uczestniczy w dorocznym spotkaniu hydroenergetyków, które swoją nazwą i tematyką kontynuuje tradycję cyklu konferencji naukowo-technicznych HYDROFORUM.

Okładka newsa REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. NA SPOTKANIU POLSKO – CZESKIEJ BRANŻY JĄDROWEJ

2022-10-19 11:00:33

W dniach 18 - 19 października 2022 r. przedstawiciele REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. wspólnie z ZARMEN Sp. z o.o. i ELEKTROBUDOWA sp. z o.o.  reprezentują Grupę Kapitałową ZARMEN na  Polsko-Czeskim szczycie branży jądrowej w Pradze.

Okładka newsa REMAK-ENERGOMONTAŻ na Polsko-Kanadyjskim Forum Przemysłu Jądrowego

2022-09-20 10:30:00

W dniach 20 - 21 września 2022 r. w Warszawie odbywa się Polsko-Kanadyjskie Forum Przemysłu Jądrowego „OCNI TRADE MISSION TO POLAND”.

Wydział Gazownictwa Wydział Gazownictwa

Firma REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. rozszerza swoją działalność w sektorze gazownictwa na rynku polskim. Spółka posiada wykwalifikowaną kadrę montażowo – spawalniczą z wieloletnim doświadczeniem.

Wydział Kogeneracji  Wydział Kogeneracji 

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się wymaganiom w zakresie wytwarzania energii oraz rosnącym potrzebom rynku, spółka REMAK-ENERGOMONTAŻ uruchomiła Wydział Kogeneracji. 

Wydział Kotłowy  Wydział Kotłowy 

Montaże, modernizacje i remonty kotłów parowych i wodnych wszystkich typów są główną dziedziną działalności naszego przedsiębiorstwa.

Wydział Rurociągów Wydział Rurociągów

Wydział Rurociągów specjalizuje się w kompleksowych usługach związanych z montażem, remontami, serwisem oraz modernizacją rurociągów i armatury.

Wydział Konstrukcyjny Wydział Konstrukcyjny

Wydział Konstrukcyjny kompleksowo realizuje nietypowe zadania inwestycyjne, wymagające opracowania projektów lub wdrożenia innowacyjnych rozwiązań, jako główny wykonawca lub w formule konsorcjów.

Wydział Maszyn Wirnikowych Wydział Maszyn Wirnikowych

Wydział Maszyn Wirnikowych świadczy swoje usługi zarówno na terenie całego kraju, jak i za granicą.

Wydział Generalnego Wykonawstwa Wydział Generalnego Wykonawstwa

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. jest w stanie wybudować i wyremontować wszystkie obiekty bloku energetycznego począwszy od turbiny, kotła, elektrofiltru, instalacji odazotowania, odsiarczania, a na kominie kończąc.

Wydział Obróbki Cieplnej Wydział Obróbki Cieplnej

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. oferuje swoje zasoby, wiedzę i doświadczenie klientom z sektora przemysłu energetycznego, petrochemicznego, budowlanego i nie tylko.

Wydział Eksportu Wydział Eksportu

Firma REMAK-ENERGOMONTAZ S.A. posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Dzięki profesjonalnej kadrze pracowników spółka może się podjąć realizacji praktycznie każdego zadania dla przemysłu.

Wydział Rozruchów Instalacji i Obsługi Gwarancyjnej Wydział Rozruchów Instalacji i Obsługi Gwarancyjnej

Wydział Rozruchów Instalacji i Obsługi Gwarancyjnej realizuje szeroko pojęte prace związane z uruchomieniami i optymalizacją instalacji przemysłowych.

Wydział Hydraulicznych Systemów Podnoszenia Pionowego i Transportu Wydział Hydraulicznych Systemów Podnoszenia Pionowego i Transportu

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. jako jedyna firma w Polsce w pełni opanowała technologię siłowników hydraulicznych do montażu części ciśnieniowej kotłów na parametry nadkrytyczne.

Laboratorium Badań Niszczących i Nieniszczących Laboratorium Badań Niszczących i Nieniszczących

Możemy pochwalić się bardzo bogatym zapleczem technicznym i sprzętowym, a także wysoko wykwalifikowaną kadrą w zakresie spawalnictwa i kontroli jakości.