Gala Jubileuszowa REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. online

2019-08-28 09:00:00

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na transmisję na żywo Gali Jubileuszowej REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. Uroczystość odbędzie się w Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Relację z wydarzenia będzie można oglądać w poniedziałek 9 września 2019 r. od godziny 19.00 na naszej stronie internetowej.
 

Program Gali Jubileuszowej:

  • Uroczyste otwarcie Gali o godz. 19:00 - „Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces” (Henry Ford)
  • Nuta wspomnień i osiągnieć przeplatana doznaniami muzycznymi, których dostarczą polscy artyści oraz orkiestra pod batutą Krzesimira Dębskiego
  • Występ Gwiazdy Wieczoru
  • Bankiet
     
Zapraszamy na transmisję Gali Jubileuszowej REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A.,
która rozpocznie się 9 września br. o godzinie 19:00.
 
Kliknij w poniższy przycisk, aby przejść do strony z transmisją.


wszystkie artykuły
Laboratorium Badań Niszczących i Nieniszczących Laboratorium Badań Niszczących i Nieniszczących

Możemy pochwalić się bardzo bogatym zapleczem technicznym i sprzętowym, a także wysoko wykwalifikowaną kadrą w zakresie spawalnictwa i kontroli jakości.

Wydział Kotłowy  Wydział Kotłowy 

Montaże, modernizacje i remonty kotłów parowych i wodnych wszystkich typów są główną dziedziną działalności naszego przedsiębiorstwa.

Wydział Rurociągów Wydział Rurociągów

Wydział Rurociągów specjalizuje się w kompleksowych usługach związanych z montażem, remontami, serwisem oraz modernizacją rurociągów i armatury.

Wydział Konstrukcyjny Wydział Konstrukcyjny

Wydział Konstrukcyjny kompleksowo realizuje nietypowe zadania inwestycyjne, wymagające opracowania projektów lub wdrożenia innowacyjnych rozwiązań, jako główny wykonawca lub w formule konsorcjów.

Wydział Maszyn Wirnikowych Wydział Maszyn Wirnikowych

Wydział Maszyn Wirnikowych świadczy swoje usługi zarówno na terenie całego kraju, jak i za granicą.

Wydział Generalnego Wykonawstwa Wydział Generalnego Wykonawstwa

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. jest w stanie wybudować i wyremontować wszystkie obiekty bloku energetycznego począwszy od turbiny, kotła, elektrofiltru, instalacji odazotowania, odsiarczania, a na kominie kończąc.

Wydział Obróbki Cieplnej Wydział Obróbki Cieplnej

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. oferuje swoje zasoby, wiedzę i doświadczenie klientom z sektora przemysłu energetycznego, petrochemicznego, budowlanego i nie tylko.

Wydział Eksportu Wydział Eksportu

Firma REMAK-ENERGOMONTAZ S.A. posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Dzięki profesjonalnej kadrze pracowników spółka może się podjąć realizacji praktycznie każdego zadania dla przemysłu.

Wydział Rozruchów Instalacji i Obsługi Gwarancyjnej Wydział Rozruchów Instalacji i Obsługi Gwarancyjnej

Wydział Rozruchów Instalacji i Obsługi Gwarancyjnej realizuje szeroko pojęte prace związane z uruchomieniami i optymalizacją instalacji przemysłowych.

Wydział Hydraulicznych Systemów Podnoszenia Pionowego i Transportu Wydział Hydraulicznych Systemów Podnoszenia Pionowego i Transportu

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. jako jedyna firma w Polsce w pełni opanowała technologię siłowników hydraulicznych do montażu części ciśnieniowej kotłów na parametry nadkrytyczne.