do góry


Wybrane kontakty


    ZARZĄD

     

    Marek Serafin - Prezes Zarządu

    Waldemar Binkowski - Wiceprezes

     

    Nr tel.: +48 77 44 87 212
    E-mail: zarzad@remak.com.pl

     

     

    SEKRETARIAT ZARZĄDU

     

    Sylwia Palmer - Kierownik Kancelarii Zarządu
    nr tel.: +48 77 44 87 212
    E-mail: sylwia.palmer@remak.com.pl
     

    Sekretariat - nr tel.: +48 77 44 87 219
    E-mail: remak@remak.com.pl

     

     

    PROKURENCI

     

    Bogusław Mrzygłód - Z-ca dyr. ds. handlu i marketingu - Dyrektor Biura Handlowego
    nr tel.: +48 77 44 87 215
    E-mail: marketing@remak.com.pl


    Gabriela Cebula - Z-ca dyr. ds. ekonomiczno-finansowych - Główny Księgowy
    nr tel.: +48 77 44 87 218
    E-mail: gabriela.cebula@remak.com.pl

     

     

    DYREKTORZY i KIEROWNICY BIUR

     

    Anna Cebulka - Zastępca Głównego Księgowego
    nr tel.: +48 77 44 87 280
    E-mail: anna.cebulka@remak.com.pl

    Zbigniew Tomczyk - Zastępca Dyrektora Biura Handlowego
    nr tel.: +48 77 44 87 240
    E-mail: zbigniew.tomczyk@remak.com.pl

    Marek Talaga - Kierownik Biura Gł. Technologa
    nr tel.: +48 77 44 87 223 
    E-mail: marek.talaga@remak.com.pl

    Krzysztof Adamczyk - Kierownik Biura Gł. Spawalnika
    nr tel.: +48 77 44 87 230 
    E-mail: krzysztof.adamczyk@remak.com.pl

    Zbigniew Studnicki - Pełnomocnik Prezesa ds. Systemów Zarządzania
    nr tel.: +48 77 44 87 265
    E-mail: zbigniew.studnicki@remak.com.pl

    Adam Stasieńko - Kierownik Biura Obsługi Produkcji
    nr tel.: +48 77 44 87 300
    E-mail: adam.stasienko@remak.com.pl

     

     

     

    KIEROWNICY DZIAŁÓW

     

    Kamila Bednarowska - Kierownik Działu Kadr i Płac
    nr tel.: +48 77 44 87 260
    E-mail: kadry@remak.com.pl

    Andrzej Żelezik - Kierownik Działu Umów i Marketingu
    nr tel.: +48 77 44 87 246 
    E-mail: andrzej.zelezik@remak.com.pl

    Paweł Kamiński - Kierownik Działu Nadzoru Jakości
    nr tel.: +48 77 44 87 270 
    E-mail: pawel.kaminski@remak.com.pl

    Dorota Łysy - Kierownik Działu Finansowo-Księgowego
    nr tel.: +48 77 44 87 287 
    E-mail: dorota.lysy@remak.com.pl

    Jan Gralla - Kierownik Działu Obróbki Cieplnej
    nr tel.: +48 77 44 87 320
    E-mail: jan.gralla@remak.com.pl

    Wacław Puciłowski - Kierownik Działu Technologicznego
    nr tel.: +48 77 44 87 220
    E-mail: waclaw.pucilowski@remak.com.pl

    Jan Pik - Kierownik Działu Konstrukcyjnego
    nr tel.: +48 77 44 87 221
    E-mail: jan.pik@remak.com.pl

    Marcel Szymaniec - Kierownik Laboratorium
    nr tel.: +48 77 44 87 270
    E-mail: marcel.szymaniec@remak.com.pl

    Jacek Karliński - Kierownik Zabezpieczenia Technicznego
    nr tel.: +48 77 44 87 304
    E-mail: jacek.karlinski@remak.com.pl

    Andrzej Bajor - Kierownik Działu Controllingu i Rozliczeń
    nr tel.: +48 77 44 87 295  lub  +48 77 44 87 251
    E-mail: andrzej.bajor@remak.com.pl

    Mariusz Młodziński - Kierownik Działu Zakupów
    nr tel.: +48 77 44 87 370 
    E-mail: mariusz.mlodzinski@remak.com.pl lub zakupy@remak.com.pl

    Dział Informatyki
    E-mail: informatyka@remak.com.pl
     

     

     




    Dane kontaktowe


    Formularz kontaktowy





    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez REMAK SA w celu odpowiedzi na pytanie, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych."

    Biuro Zarządu

    • Adres: 45-955 Opole, ul. Zielonogórska 3

    • Kontakt mailowy: zarzad@remak.com.pl

    • Telefon:+48 77 44 87 212

    Siedziba Spółki

    • Adres: 00-867 Warszawa, ul. Chłodna 51

    • Kontakt mailowy: remak@remak.com.pl

    • Telefon:+48 77 45 52 011

    logo remak

    Informacje o spółce

    Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS: 0000021123
    Kapitał zakładowy: 7.500.000PLN, Kapitał wpłacony: 7.500.000PLN
    BANK PEKAO SA - II Oddział w Opolu nr: 94 1240 3103 1111 0000 3483 0572





    Copyrights Remak S.A.